محصولات مدیاف

با دقت خرید کنید!

 

 

اصلاح الگوی تغذیه

امروزه با صنعتی شدن جوامع، افراد فرصت اندکی برای پرداختن به تغذیه سالم دارند. این در حالی است که با کاهش میزان تحرک و با توجه به تغییر سبک زندگی بهره گیری از رژیم غذایی مناسب ضروری به نظر می رسد. کینوا، جودوسر و دانه چیا هر سه سوپرفودهایی با خواص شگفت انگیز اند. شعار سوپرفودها ارزش غذایی بالا در برابر کالری پایین آنها است.
گروه شرکت های مدیاف با تلاش در جهت فرهنگ سازی مصرف، تولید، ترویج کشت، عرضه مستقیم و بی واسطه این دانه های مغذی سعی بر این دارد تا گامی بزرگ در جهت اصلاح الگوی غذایی و ارتقای سلامت هم وطنان عزیزمان بردارد و با فراهم سازی بستر صادرات علاوه بر ارز آوری و اشتغال زایی این فرهنگ را در کشورهای همسایه نیز ترویج دهد.

کسب و کار خودتان را داشته باشید

با توجه به سیر صعودی مصرف سوپرفودها و چشم انداز مناسب بازار این دانه‌های مغذی شروع کسب و کار در این زمینه بسیار هوشمندانه است. از آنجا که مصرف‌کنندگان این محصولات بیشتر قشر جوان، ورزشکار و تحصیلکرده جامعه هستند، با استفاده از بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌توانید محصولات خود را عرضه کنید. فرآوری این دانه‌ها و تولید انواع اوتمیل، گرانولا، انرژی بار، محصولات رژیمی و فاقد گلوتن نیز گزینه دیگری است که از حاشیه سود بالایی برخوردار است. مورد دیگر کشت این محصولات است که دارای بازار هدف وسیع و چشم انداز مطلوبی می‌باشد. گروه شرکت‌های مدیاف در این زمینه مشاور، مشوق و همراه شما خواهد بود.

آخرین مقالات سایت

محصولات سایت

دلایل انتخاب مدیاف