آموزه های مدیاف

فروش عمده کینوا | دانه کینوا

فروش عمده کینوا خرید عمده دانه کینوا

به جرات میتوان گفت شرکت مدیاف از پیشگامان فروش عمده کینوا در ایران است. این شرکت علاوه بر فروش عمده کینوا فرصتی را فراهم کرده تا مصرف کنندگان هم بتوانند از طریق خرید کینوا در بحث عمده دانه کینوا از مزرعه و از کشاورزان عزیز نیز فعال باشند. فروش انواع کینوا ایرانی، کینوا سفید پرو با استاندارد کانادا، کینوا سه رنگ پرو با استاندارد کانادا، آرد کینوا ایرانی و آرد کینوا سفید خارجی به صورت عمده در مدیاف انجام میشود. واردات کینوا با بالاترین استاندارد جهانی مطابق است. فروش عمده کینوا ایرانی نیز از سر مزرعه با بهترین قیمت ممکن انجام میشود و پروسه بوجاریهای مختلف، پوست گیری و سورتینگ قبل و بعد از پوست گیری همگی در کارخانه مدیاف صورت میپذیرد. کینوا را از مزرعه به سفره های شما عزیزان می آوریم. مزیت دیگر فروش عمده کینوا نیز در این است که کینوا با بهترین قیمت ممکن در اختیار مصرف کننده نهایی قرار میگیرد. لازم به ذکر است که همه پک ها و محصولات مدیاف دارای مجوز مصرف، پروانه بهداشتی و سیب سلامت هستند.

خرید کینوا کیلوییخرید کینوا کیلویی

حداقل فروش کینوا در مدیاف بسته های یک کیلویی است. عرضه کیلویی کینوا با توجه به سرانه مصرف آن و میزان استاندارد مصرف که حدود صد گرم در هر وعده است، بسیار مقرون به صرفه تر است، از زمانی که بخواهیم کینوا را در بسته های ۲۰۰، ۵۰۰ گرمی و … تهیه کنیم. که هزینه های جانبی بالایی به آن اضافه شده و قیمت تمام شده آن بسیار افزایش خواهد یافت.

قیمت هر کیلو کینوا

قیمت هر کیلو کینوا علاوه بر بحث کیفیت بسته به ایرانی و خارجی بودن کینوا، رنگ آن متفاوت است. اختلاف قیمت کینوای ایرانی و خارجی به معنی تفاوت در ارزش تغذیه ای این دو محصول نیست. بر اساس آزمایش ها و آنالیزهای صورت گرفته به طور قطع میتوان گفت که کینوای ایرانی و خارجی از نظر خواص کاملاً برابر هستند و فقط از لحاظ ظاهری، طعم و بو کمی متفاوت هستند. که در مقاله ای دیگر به تفصیل این تمایزها را شرح داده ایم. از آنجا که قیمت کینوای پرو و بولیوی حدود دو برابر بالاتر از قیمت کینوای ایرانی است در هنگام خرید به نوع محصول توجه بفرمایید تا متضرر نشوید و هر محصول را به قیمت خودش خریداری بفرمایید. در شرکت مدیاف بسته های مختلفی برای مصرف کنندگان، فروشندگان، تولیدکنندگان و شرکتهای مختلف طراحی شده است. قیمتهای پلکانی به این صورت که هر چقدر حجم خرید شما بالاتر باشد قیمت به ازای هر کیلوگرم پایین تر خواهد آمد این امکان را فراهم میسازد که با توجه به میزان مصرف و فروش بسته مناسب خود را انتخاب کنید. برای مشاهده بسته ها با وزنهای مختلف و قیمتها وارد فروشگاه مدیاف شوید.

کینوا بسته بندی

تهیه کینوا بسته بندی به صورت شرکتی این امکان را به شما میدهد تا از سلامت محصول اطمینان حاصل کنید. حتی المقدور کینوا را از شرکتهای معتبر و شناخته شده به صورت بسته بندی با سیب سلامت و پروانه بهداشتی تهیه بفرمایید. در غیر این صورت نمیتوانید به کیفیت محصول، تاریخ تولید و انقضاء و سایر ویژگیهای حائز اهمیت کینوا مطمئن باشید.

پودر پروتئین کینوا یا همان آرد کینواپودر پروتئین کینوا یا همان آرد کینوا

پودر پروتئین کینوا و یا همان آرد کینوا سرشار از خواص بی نظیر و بسیار پر کاربرد است. کینوا از معدود گیاهانی است که هر نه آمینو اسید ضروری بدن را داراست و زنجیره پروتئین آن کامل است. به همین دلیل جذب پروتئین بسیار بالایی دارد. از دیگر ویژگیهای پودر پروتئین کینوا یا همان آرد کینوا میتوان به فاقد گلوتن بودن آن اشاره کرد که بر این اساس بیماران سلیاکی و عزیزانی که مشکل گوارشی دارند به راحتی میتوانند کینوا را به برنامه غذایی خود اضافه کنند. به علاوه این که قند خون را تثبیت میکند و سطح کلسترول را کاهش میدهد. با اضافه کردن آرد کینوا به هر وعده غذایی ارزش غذایی آن را چندین برابر کنید. آرد کینوا در شرکت مدیاف از دانه های خالص کینوا ایرانی و خارجی تهیه میشود.

قیمت کینوا فله

برای خریداران عمده، عزیزانی که روی فروش محصول کینوا فعالیت دارند و تولیدکنندگان که از کینوا به عنوان مواد اولیه در محصول خود استفاده میکنند، به طور قطع قیمت کینوا فله به صرفه تر خواهد بود. در تجارت همان طور که میدانید دو سیاست قیمت گذاری وجود دارد یکی برای خرده فروشی یا همان قیمت مصرف کننده و دیگری برای فروش عمده یا همان بالک. کینوا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قیمت دانه کینوا

قیمت دانه کینوا به صورت خام و زمانی که از مزرعه برداشت میشود، به طور تقریبی نصف قیمت فروش دانه خوراکی آن به صورت عمده است. برای مثال در تاریخ مهر ماه سال ۱۴۰۰ که این نوشتار در حال آماده سازی است قیمت حدودی خرید کینوا ایرانی در مزرعه و از کشاورز حدود ۲۰ هزار تومان و قیمت عمده آن در بازار حدود ۴۰ هزار تومان است. این تفاوت قیمت دانه کینوا به صورت خام و کینوای آماده مصرف به دلیل این است که کینوا ریز دانه است، پروسه پوست گیری، سورتینگ و بوجاریهای متعددی که دانه کینوا برای آماده مصرف خوراکی شدن نیاز دارد. برای خرید انواع کینوای با کیفیت ایرانی و خارجی به فروشگاه مدیاف مراجعه فرمایید.

فراوری کینوافراوری کینوا

دانه کینوا بر خلاف باور عموم پس از برداشت از مزرعه نیاز به فرآوری دارد. کینوا ریز دانه است. به همین دلیل نیاز به بوجاریهای مختلف و سورنینگ قبل و بعد از پوست گیری دارد. فرآوری کینوا پس از برداشت آن از مزرعه افت وزنی حدود ۴۰ درصد در پی خواهد داشت. این به این معنی است که کینوا زمانی که از مزرعه برداشت میشود در کمترین حالت ۳۰ در صد و برخی مزارع که رسیدگی مناسبی ندارند تا ۷۰ درصد افت هم مشاهده شده است.

صادرات کینوا

از مهم­ترین فاکتورهایی که صادرات کینوا را میسر میسازد کیفیت بالای آن است. باید پذیرفت که در حال حاضر کینوای ایرانی به جهت کیفی با کینوای کشورهای آمریکای جنوبی اختلاف شایانی دارد. دلیل این اختلاف در:

 • درجه اول برمیگردد به رقم بذری که در ایران به تولید و کشت انبوه رسیده است. که از نظر کیفی با نمونه های کشورهای پرو، بولیوی و … فاصله دارد.
 • در درجه دوم هم تجهیزات و ماشین آلات فرآوری کینوا است. چون کینوا در ایران تقریباً محصول جدیدی به شمار میرود، تکنولوژی آن در ایران نو پا است.
 • بحث بعدی سطح زیر کشت است که باعث میشود حجم بالایی با کیفیت یکسان ارائه شود که هنوز به آن نرسیده ایم. از آن جا که در ایران کینوا به طور معمول در مزارع ۲ تا نهایتاً ۱۰ هکتاری کشت میشود و مشخصات ظاهری و کیفیت کینوا در دو مزرعه حتی مجاور بسته به رسیدگی، نوع بذر و … ۵ تا ۱۵ درصد ممکن است تفاوت داشته باشد. این نکته نیز مزید بر علت شده تا در حال حاضر کینوای ایرانی با وجود مزیت رقابتی در قیمت قابلیت صادراتی چندانی نداشته باشد.

قیمت کینوا در بازار ایران

قیمت کینوا در بازار ایران مثل هر کالا و محصول دیگری متاثر از نوسانات ارز و نرخ تورم است. با توجه به خرید تضمینی گندم و رشد قیمت محصولات کشاورزی قیمت کینوا در بازار ایران نیز نسبت به سال گذشته حدود دو برابر شده است. مورد دیگری که بر قیمت کینوا در بازار ایران موثر بوده است سرانه مصرف و شناخته شدن کینوا در کشور است که نرخ رشد بسیار صعودی داشته و بر افزایش قیمت کینوا بی تاثیر نبوده است.

قیمت برنج کینواقیمت برنج کینوا

بند قیمت برنج کینوا را به این نوشتار اضافه شد زیرا که بسیاری از مصرف کنندگان عزیز کینوا را جایگزین برنج میدانند. متخصصین تغذیه برای بیماران دیابتی، سلیاکی و کسانی که کلسترول خونشان بالا است کینوا را به عنوان جایگزین برنج تجویز میکنند. ولی باید توجه داشت که اگر میخواهید از طعم و بافت بی نظیر کینوا لذت ببرید، بهتر است آن را مانند حبوبات استفاده کنید، در انواع سالاد، پیتزا، ماکارونی، لازانیا، کلم پلو و … بریزید. قیمت برنج درجه یک ایرانی و کینوا به صورت عمده در حال حاضر تقریباً برابر است. از جهت خواص نیز کینوا و برنج را به تفصیل قیاس کرده ایم. با توجه به ارزش غذایی بالای کینوا و قیمت برابر آن با برنج بهتر است که جایگاه ویژه ای به آن در سبد غذایی خانوار اختصاص داده شود.

بهترین مارک کینوا

این که بتوان گفت که بهترین مارک کینوا کدام است؟ پرسشی است که پاسخگویی به آن کمی دشوار به نظر میرسد. اما میتوان معیارهایی معرفی کرد که تشخیص بهترین مارک کینوا را میسّر سازد. شرکتهای معتبری که کینوا را در پک های استاندارد و با سیب سلامت و پروانه بهداشتی عرضه میکنند به سه دسته تقسیم میشوند. گروه اول فقط در بحث واردات کینوا فعالیت دارند و کینوای وارداتی را بسته بندی میکنند که معمولاً کیفیت مورد قبولی دارند، گروه دوم فقط در حوزه کینوا ایرانی فعال هستند ولی برخی از آنها کینوا ایرانی را به قیمت کینوای خارجی و یا به نام کینوا خارجی به فروش میرسانند و برخی دیگر نیز کینوای خارجی را به غلط تراریخته میخوانند و شیطنت هایی از این دست دارند. اما گروه سوم در هر دو حوزه کینوا ایرانی و خارجی فعالیت دارند و کینوا ایرانی را نیز با بالاترین کیفیت عرضه میکنند که به جرات میتوان گفت شرکت مدیاف از پیشگامان این عرصه است و در این دسته قرار میگیرد. این ادعا نیست بلکه نظرات لطف شماست که میتوانید در پیج رسمی شرکت ملاحظه بفرمایید.

خرید کینوا سه رنگ

در خرید کینوا سه رنگ به یک نکته حتماً توجه کنید. هر سه رنگ قرمز، مشکی و سفید کینوا باید خارجی باشد کینوا ایرانی جایگزین سفید خارجی نشود و یا این که در صورت جایگزینی ما به التفاوت قیمت آن حتماً در قیمت تمام شده محصول لحاظ شود. کینواهایی که در ایران تولید میشوند و به طور کلی کینوای ایرانی کرم رنگ است و تفاوت آن از لحاظ ظاهری با کینوا سفید خارجی کاملاً محسوس است طعم و بوی خاص کینوا نیز در کینواهای ایرانی بیشتر است. کینوا سه رنگ خارجی را با بهترین کیفیت و قیمت از فروشگاه مدیاف خریداری بفرمایید.

کینوا محصول کدام کشور استکینوا محصول کدام کشور است

به طور قطع نمیتوان گفت کینوا محصول کدام کشور است. زیرا به دلیل رشد سرانه مصرف آن و تاکید سازمان خواروبار جهانی بر استفاده هر چه بیشتر از کینوا در سبد غذایی خانوار، امروزه کینوا در سراسر دنیا کشت میشود. اما اگر از خاستگاه و زادگاه گیاه کینوا بخواهیم صحبت کنیم کینوا گیاه بومی کشورهای آمریکای جنوبی است. کینوا در این کشورها قدمتی چندین هزار ساله دارد و به مادر دانه ها، برنج اینکا و … معروف است. کینوا به دلیل محبوبیتی که امروزه در سراسر دنیا یافته است در رشد اقتصادی و افزایش نرخ صادرات کشورهای آمریکای جنوبی بسیار موثر بوده است. کشت کینوا در ایران نیز به صورت انبوه حدود ۵ سال است که آغاز شده است. با توجه به سازگاری این گیاه با اقلیم ایران و مقاومت بالای گیاه کینوا در برابر شوری کشت آن در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. در سالهای اولیه ورود کینوا به ایران این محصول ناشناخته بود و سرانه مصرف آن بسیار پایین ولی در حال حاضر شرایط کینوا به گونه ای تغییر کرده که میزان تقاضای آن نسبت به عرضه کینوا افزایش یافته است.

کینوا را از کجا بخریم

کینوا یا همان خاویار گیاهی را از کجا بخریم؟ همه کم و بیش تا حدی با خواص بی نظیر این سوپرفود آشنایی دارند. اما مهمترین نکته ای که پس از آشنایی با کینوا به ذهن هر شخص میرسد این است که کینوا را از کجا بخریم؟ تا از سلامت و کیفیت این محصول مطمئن باشیم. نه تنها کینوا بلکه برای خرید هر ماده غذایی دیگر هم باید به چندین نکته توجه داشت.

 • نکته اول مجوزهای مصرف، سیب سلامت و پروانه بهداشت آن شرکت برای کینوا
 • نکته دوم اعتبار سنجی و پیشینه هر شرکت در زمینه آن محصول

کینوا محصولی است که در دسته سوپرفودها قرار میگیرد و فعالیت در این حوزه نیازمند دانش و تخصص بالایی است. هر شرکت برای عرضه کینوا نیازمند تیم تحقیق و توسعه مجربی است تا با شاخص های کیفی کینوا آشنا باشد و چه در بحث واردات کینوا و چه در تولید کینوای ایرانی بتواند کینوا را با بهترین کیفیت و قیمت به مصرف کننده نهایی ارائه کند. شرکت مدیاف از اولین و پیشگامان تولید و واردات کینوا است. که به طور تخصص در حوزه سوپرفودها فعال است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی و یا درب کارخانه مدیاف انواع مختلف کینوا را بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید و از تجربه شیرین خرید مستقیم لذت ببرید.

18 دیدگاه در “فروش عمده کینوا | دانه کینوا

 1. معصومه گفت:

  عالیه برای رژیم سالمخوری

 2. آیلار گفت:

  به نظرم کینوا باید تو برنامه غذایی همه مخصوصا ورزشکارها همیشه باشه

  1. madiaf گفت:

   سلام
   بله دقیقا
   هم برای ورزشکاران به خاطر فیبر و پروتئین بالا و هم برای عموم افراد به خاطر بهبود سیستم ایمنی بدن و گوارش و همچنین کنترل قند خون و ویتامین ها و املاح فراوان

 3. سها گفت:

  بسیار عالی و مفید

  1. madiaf گفت:

   سلام مرسی از شما

 4. سارا گفت:

  به امتحانش می ارزه

 5. حجت گفت:

  کینوا برا چی خوبه؟

  1. madiaf گفت:

   کینوابه خاطر ارزش غذایی بالاش به خاویار گیاهی معروفه پروتئین و فیبر بالایی داره و سرشار از آنتی اکسدانه

 6. میلاد گفت:

  سلام بنده کشاورز هستم شما خریدار عمده هم هستین

  1. madiaf گفت:

   سلام وقت خوش بله
   با شماره ۰۹۱۲۶۶۳۳۹۷۵ تماس بگیرید

  2. B.b.gol گفت:

   سلام شما کینوا فله ای فروش دارید ؟قیمت میگید لطفا

   1. madiaf گفت:

    سلام وقت خوش ما انواع کینوا ایرانی خارجی سفید سه رنگ ارگانیک و … داریم چه کینوایی مدنظرتونه؟ با مشاور فروشهای شرکت تماس بگیرید

 7. میثم گفت:

  سلام وقتتون بخیر.میخواستم بدونم برای بدنسازی جودوسر پرک بهتره با جودوسر و اینکه زمان مصرفش کی بهتره باشه؟؟

  1. madiaf گفت:

   سلام وقت خوش برای بدنسازی پرک بهتره بدنسازها معمولا جودوسر رو در وعده صبحانه میل میکنن ۱ تا ۲ ساعت قبل تمرین هم خوبه اگر عصرها تمرین میکنید

 8. قباد گفت:

  مزه ش چطوره؟ نکنه بخریم اصلا به ذائقه مون جور در نیاد؟

  1. madiaf گفت:

   طعم ملایمی داره داخل اینستاگرام شرکت طرز پخت و رسپی های مختلفشو ببینید

 9. آیناز گفت:

  بسیار خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *