آموزه های مدیاف

بهترین پاستا کینوا و جو دوسر با پروتئین بالا

خرید پاستا جو دوسر و کینوا با پروتئین بالا

بهترین پاستا کینوا و جو دوسر برای اولین بار در ایران توسط برند مدیاف تولید و روانه بازار شده است. اما چرا مدیاف خط تولید پرو پاستا را راه اندازی کرد؟ به طور کلی پاستا جایگاه ویژه ای در در سبد غذایی خانوار ایرانی دارد. تمام اقشار جامعه این محصول را مصرف میکنند. انواع مختلف پاستا با ارزشهای غذایی مشابه هم توسط برندهای مختلف در بازار ایران عرضه میشود. اما آن چه اهمیت دارد، ارائه محصولی است که علاوه بر طعم و کیفیت مناسب، ارزش غذایی بالایی نیز داشته باشد. خرید پاستا جو دوسر و کینوا با پروتئین بالا مزیت طعم، بافت، ارزش غذایی بالا و سلامت محور بودن را توامان داراست. از آن جا که شرکت مدیاف سالهاست در زمینه تولید، واردات و فروش مستقیم محصولات سلامت محور فعالیت دارد. بر این شد تا با بهره گیری از تیمی متخصص و دانش آموخته و پس از مطالعات و آزمایشات فراوان اقدام به تولید پروپاستا نماید. محصولی که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت حاصل دو سال تلاش شبانه روزی همکاران ماست.

پاستا جودوسر

سرانه مصرف جو دوسر در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. به همین دلیل پاستا جو دوسر نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. جو دوسر غله ای کامل است. پاستایی که با جو دوسر تهیه و یا غنی شده باشد. علاوه بر طعم بی نظیر سرشار از فیبر، بتاگلوکان و پروتئین است. پاستا جو دوسر سرشار از مواد معدنی نیز میباشد. از آن جا که جو دوسر در بین ورزشکاران، عزیزانی که به تغذیه سالم اهمیت میدهند و کودکان بسیار پرطرفدار است. فرآورده های آن نیز بسیار محبوب خواهند بود.

پاستا کینوا

پاستا کینوا نیز بسیار پر طرفدار است. کینوا پروتئین گیاهی کامل و فاقد گلوتن است. این محصول شگفت انگیز در میان وگانها و بیماران سلیاکی هم طرفداران زیادی دارد. از سال ۲۰۱۳ که توسط سازمان جهانی غذا و دارو سال جهانی کینوا نامگذاری شد. این محصول که بومی کشورهای آمریکای جنوبی است به دنیا معرفی شد. با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد تغذیه ای و بافت جذاب، مصرف کینوا در دنیا به سرعت رواج یافت.

پاستا غنی شده

بهتر است پاستا غنی شده باشد. چرا؟! در ادامه به آن خواهیم پرداخت. پاستا از فرآورده های بسیار حائز اهمیت و اساسی غلات است. این محصول در برنامه غذایی تمام افراد جامعه حضور پر رنگی دارد. در جوامع صنعتی شاید فرصت چندانی برای پرداختن به تغذیه سالم و دریافت منابع ارزشمند غذایی وجود نداشته باشد. غذاهای سریع یا به اصطلاح فست فود، آماده و نیمه آماده جایگزین غذاهای سالم شده اند. از این رو ضروری است تا با استفاده از پاستا غنی شده با انواع پروتئین، فیبر و مواد معدنی کالری مفید دریافت شود. پاستا بهتر است با ترکیباتی غنی شود که بیشترین فواید در کنار کمترین مضرات را داشته باشند.

ماکارونی کینوا

نام کینوا در کنار هر فرآورده غذایی بیانگر ارزش غذایی بالای آن محصول است. در سالهای اخیر بسیاری از متخصصین تغذیه بر این باورند که خوب است. دانه های مغذی مانند کینوا ( که تفاوت چندانی در طعم غذا ایجاد نمیکنند) به وعده های مختلف افزوده شوند تا بتوان از خواص بی نظیر آنها بهره برد. کینوا پروتئین گیاهی کامل است. سرشار از انواع ویتامین، مواد معدنی و فیبر است. حیف است که از این گیاه شگفت انگیز در فرآورده های پر مصرف استفاده نشود. برخلاف باور عموم کینوا غله نیست. بلکه از خانواده تاج خروسیان یا همان اسفناج است.

ماکارونی جو دوسر

ماکارونی جو دوسر طعم عالی و ارزش غذایی بی نظیر را در کنار هم داراست. از آن جا که ماکارونی از غذاهای محبوب تمام اعضای خانواده به ویژه کودکان است. فرمولاسیون آن اهمیت ویژه ای می یابد. زمانی که ماکارونی با غلات کاملی چون جو دوسر غنی شود. به جز کربوهیدرات، انواع ویتامین، پروتئین و مواد معدنی نیز خواهد داشت.

پاستا پروتئینی مدیاف

قابل ذکر است که پاستا پروتئینی مدیاف پرچمدار پاستاهای غنی شده ای است که پیش از این تولید شده اند. خط تولید این محصول پس از دو سال تلاش، تحقیق و مطالعه گسترده راه اندازی شد. در پروسه آزمایشگاهی فرمول های و درصد های مختلف از انواع غلات تست و بررسی شد. هدف تولید محصولی بود که علاوه بر ارزش غذایی بالا طعم و بافت مطلوبی نیز داشته باشد. علاوه بر این برای تمام اقشار جامعه قابل تهیه و استفاده باشد. لذا پس از تلاشهای فراوان پاستا پروتئینی مدیاف تولید و روانه بازار شد. محصولی بی نظیر که پیشنهاد میشود خرید و تست بفرمایید.

ترکیبات پرو پاستا مدیاف

اما بشنویم از ترکیبات پرو پاستا مدیاف:

 • آرد جو دوسر مدیاف محصول آلمان
 • آرد کینوا مدیاف محصول پرو و ایران
 • پودر جوانه گندم
 • آرد ذرت
 • آرد جو
 • آرد گندم و آرد گندم دوروم (آرد سمولینا)

خوب است بدانید: در ترکیبات پروپاستا مدیاف از گلوتن صنعتی استفاده نشده است. که این خود مزیتی بسیار قابل توجه است.

خرید پاستا رژیمی

در خرید پاستا رژیمی مانند هر محصول دیگر باید این نکات را مدنظر قرار داد:

 • سهم مصرفی در هر وعده غذایی
 • پکیجی که با آن هر محصول استفاده میشود. برای مثال: نمیشود پاستا را با سس های پرچرب مثل سس قارچ و گوشت چرخ کرده با روغن فراوان ترکیب کرد و ادعا نمود پاستا رژیمی است.
 • مفید بودن کالری به این معنی که مسئله ای که بیشتر از کالری دریافتی اهمیت دارد. ارزش غذایی محصول است.

خرید پاستا آنلاین

برای خرید پاستا آنلاین به فروشگاه مدیاف مراجعه فرمایید. خرید پاستا به صورت آنلاین زمانی توجیه پذیر است. که آن پاستا ویژگیها و فرمولاسیون منحصر به فردی داشته باشد. پاستا مدیاف در کمتر از ده روز کاری ( به جز تعطیلات نوروز ۱۴۰۱)  که فروش آن آغاز شده است بیش از هفت تن فقط به صورت آنلاین فروش داشته است. که این آمار منحصر به فردی برای یک محصول در ابتدای تولید است. که با همراهی شما و لطف پروردگار میسر شده است.

خرید پاستا بدون گلوتن

با راه اندازی خطی جدید و ایزوله مدیاف سعی دارد تا خرید پاستا بدون گلوتن را نیز برای مشتریان و همراهان عزیز میسر سازد. از آن جا که کوچکترین ذره از محصولات دارای گلوتن ممکن است برای بیماران سلیاکی حساسیت زا و خطر آفرین باشد. سعی بر این است تا با نهایت دقت خط تولیدی جدید راه اندازی شود. در حال حاضر خرید پاستا بدون گلوتن یکی از دغدغه های بیماران عزیز سلیاکی به شمار میرود. زیرا در حال حاضر در بازار تنها برندهای وارداتی پاستا بدون گلوتن قابل تهیه است که با قیمتهایی بسیار بالا عرضه میشوند.

پاستا وگان

از دغدغه های گیاهخواران عزیز تهیه پاستا وگان با ارزش غذایی بالاست. زمانی که یک سری از محصولات چون گوشت، لبنیات و فرآورده های حیوانی از برنامه غذایی حذف میشود. خوب است که برای جلوگیری از آسیب به بدن با مفیدترین گزینه های گیاهی دارای خواص مشابه جایگزین شوند. در نتیجه پاستا وگان باید علاوه بر این که مواد اولیه گیاهی داشته باشد از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار باشد. به طور مثال پروتئین های حیوانی هر نه آمینو اسید ضروری بدن را دارا هستند ولی پروتئین های گیاهی در بهترین حالت یک یا دو آمینو اسید ضروری بدن را ندارند. اما کینوا از اندک گیاهانی است که زنجیره پروتئین آن کامل است. پاستا وگانی که کینوا هم داشته باشد گزینه بسیار مناسبی برای گیاهخواران عزیز خواهد بود.

پاستا برای بدنسازی

از دیرباز !!! نام پاستا برای بدنسازی به عنوان وعده ای حجم ساز گره خورده است. پاستا معمولا در برنامه غذایی هر روز ورزشکاران جایگاه ویژه ای دارد. از این رو که باعث میشود تا عضلات شروع به حجم آوری و رشد کنند. پاستا به طور معمول سرشار از کربوهیدرات است و چربی کمی دارد. کربوهیدرات انرژی لازم برای تمرینات ورزشی را تامین میکند. ولی تاثیر مستقیم بر رشد ماهیچه ها و عضله سازی ندارند. اگر به ترکیبات پاستا منابع پروتئینی هم اضافه شود، خوراک بدنسازان خواهد شد.

بهترین زمان مصرف ماکارونی در بدنسازی

قبل از تمرین بهترین زمان مصرف ماکارونی در بدنسازی است. وعده ای که قبل از تمرین مصرف میشود. باید منبع غنی از کربوهیدرات باشد. همچنین باید کم چرب و سرشار از فیبر باشد. بهترین زمان مصرف ماکارونی در بدنسازی حدود سه تا چهار ساعت قبل از تمرین است. پیشنهاد میشود پس از آن یک وعده سبک حدود یک الی دو ساعت پیش از تمرین میل کنید.

پاستای سالم

پاستا را میتوان با روش های مختلف آماده کرد. اما مهم است که بتوان پاستای سالم و خوشمزه تهیه و میل نمود. بر خلاف باور عموم که پاستا یک غذای پرچرب، سنگین و با کالری بالاست. میتوان پاستا را به گونه ای تهیه نمود که وعده ای سالم، مغذی و خوشمزه باشد. برای تهیه پاستای سالم باید ابتدا به ترکیبات خود پاستا توجه نمود و با سبزیجات، فیله مرغ گریل شده و گوشت کم چرب میتوان یک وعده غذایی ایده آل داشت.

فرق ماکارونی و اسپاگتی و پاستا

به طور قطع این سئوال برای شما هم پیش آمده است. فرق ماکارونی و پاستا و اسپاگتی چیست؟ در ابتدا لازم است بدانید که ماکارونی و اسپاگتی نوعی پاستا هستند. در واقع ماکارونی و اسپاگتی زیر شاخه پاستا به شمار میروند. ایتالیایی ها از لفظ پاستا برای نامیدن نوعی خمیر استفاده میکنند که با آرد فطیر، تخم مرغ و آب درست میشود. سپس به حالات و اشکال مختلف در می آید. اما جالب تر این که تمام ماکارونی ها اسپاگتی هستند ولی همه اسپاگتی ها ماکارونی نیستند. ماکارونی در سراسر دنیا و مناطق مختلف دارای انواع گوناگون است. برای مثال: پیچی، لوله های کوتاه تو خالی، حلزونی، پاپیونی و … از انواع ماکارونی هستند. در حالی که اسپاگتی اشکال متفاوتی دارد ولی متداول ترین نوع آن استوانه ای، باریک، بلند و جامد است. خوب است بدانیم رشته های باریک و بلند که در کشور ما به ماکارونی معروف اند در اصل اسپاگتی هستند.

پاستا از چی درست شده

حیف است در مقاله ای پیرامون پاستا به این موضوع اشاره نشود که پاستا از چی درست شده است. پاستا نامی کلی است که به تمام فرآورده های خمیری حاصل از آرد گندم اطلاق میشود. آن هم نوع خاصی از گندم که به گندم دوروم معروف است و آرد آن هم آرد سمولینا نامیده میشود. پاستا معمولاً از نوعی خمیر ایتالیایی درست میشود که از آب، آرد و تخم مرغ تشکیل شده است. امروزه برای افزایش ارزش غذایی پاستا سبزیجات و انواع دیگر غلات به ترکیب آن اضافه میشود. بهتر است بدانید که ماکارونی، اسپاگتی، نودل، رشته آش و سوپ، لازانیا و ورمیشل همگی زیر شاخه پاستا محسوب میشوند. تنها تفاوت پاستا با رشته های ایرانی در این است که در ترکیب این محصولات از تخم مرغ استفاده نمیشود.

طرز تهیه پاستا مدیاف

تنها تفاوت قابل ذکر در طرز تهیه پاستا مدیاف با سایر پاستاهای موجود در بازار زمان پخت کوتاه تر آن است. در طرز تهیه پاستا مدیاف باید این نکته مدنظر قرار داده شود. که به دلیل عدم استفاده از گلوتن های صنعتی و بافت پروتئینی، پاستای مدیاف سریع تر آماده میشود. بافتی منحصر به فرد دارد. بهتون پیشنهاد میدیم که حتماً ته دیگ پاستای مدیاف رو امتحان کنید! حقیقتاً بی نظیره !!! در هایلات پاستای پروتئینی صفحه رسمی ما در اینستاگرام تجربه مصرف پرو پاستا از منظر مشتریان عزیز ما را حتماً ملاحظه بفرمایید.

پاستا از کجا بخریم

و اما مهمترین موضوع این که پاستا از کجا بخریم؟! میتوانید مثل گذشته پاستا را از فروشگاههای نزدیک محل زندگی خود تهیه کنید. ولی پیشنهاد بهتر ما برای شما استفاده از پاستاهای غنی شده است. اکثر پاستاهای موجود در بازار از آرد گندم تهیه شده اند. از آن جا که در اغلب نانها نیز آرد گندم ماده تشکیل دهنده اصلی است. علاوه بر آن همان طور که میدانید خانوار ایرانی در وعده صبحانه و شام نیز معمولاً از نان استفاده میکنند. بنا بر این سه وعده اصلی روزانه مبتنی بر آرد گندم نه تنها لازم و ضروری نیست بلکه مفید نخواهد بود. در ترکیبات پرو پاستای مدیاف علاوه بر آرد گندم و آرد گندم دروم یا همان آرد سمولینا، از آرد جو، آرد ذرت، آرد جودوسر، آرد کینوا و پودر جوانه گندم استفاده شده است. به نوعی با خرید یک محصول از ارزش غذایی چندین محصول بهره مند خواهید شد. پس همین حالا برای خرید پاستا مدیاف اقدام نمایید.

3 دیدگاه در “بهترین پاستا کینوا و جو دوسر با پروتئین بالا

 1. فاطمه عباسی گفت:

  با سلام و خدا قوت میخواستم پیشنهاد کنم اگر براتون امکان داره پاستای بدون گلوتن تولید کنید تا بیماران سلیاکی بتونن استفاده کنند پاستای بدون گلوتن خارجی موجود ایت اما گرانه و همه نمیتونن تهیه کنند

  1. madiaf گفت:

   سلام بزرگوار بله چشم قطعا در نظر داریم. ولی با توجه به الزام ایزوله بودن انبار مواد اولیه و خط تولید پروسه ای زمانبر خواهد داشت.

 2. سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.
  من هم می خوام چند تا محصول خوب دیگه معرفی کنم:
  محصولات پرفروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *