خرید عمده گرانولا | قیمت گرانولا کیلویی

فروشندگان و فعالان حوزه محصولات سلامت محور با خرید عمده گرانولا از مدیاف با بهترین قیمت گرانولا کیلویی و با کیفیتی بی نظیر میتوانند بدون در اختیار داشتن خط تولید گرانولا آن را به لیست محصولات خود اضافه کنند. خرید عمده گرانولا فواید بسیاری خواهد داشت:

 • شما دیگر درگیر تولید و تجهیز کارگاه نخواهید شد. سرمایه ای که این بخش نیاز دارد بسیار کلان خواهد بود.
 • در تولید غیر صنعتی و خانگی گرانولا با فرهای کوچک گرانولای شما بافت یک دستی نخواهد داشت، ظرفیت تولید بسیار کم است، زمان و بازدهی تولید به شدت کاهش خواهد یافت. شما میتوانید زمان زیادی را که صرف تولید گرانولا میکنید به کارهای ضروری تر و مفید تری چون فرهنگ سازی و تبلیغات اختصاص دهید. زیرا تولید یک سینی گرانولا حداقل یک ساعت زمان نیاز دارد.
 • گرانولا بر پایه جو دوسر پرک است و با توجه به اینکه شرکت مدیاف یکی از واردکنندگان اصلی جودوسر پرک در ایران است. خشکبار و میوه خشک را در حجم بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب تهیه میکند و با در نظر گرفتن هزینه فرصت خود و بررسی تمام موارد بالا، قطعاً به این نتیجه خواهید رسید که خرید عمده گرانولا از مدیاف برای شما به صرفه تر خواهد بود.
 • نکته آخر بحث برند سازی است. با خرید عمده گرانولای مدیاف که با سیب سلامت و پروانه بهداشتی عرضه میشود دیگر دغدغه برندسازی نخواهید داشت. گرانولا را به صورت عمده خریداری کرده و در پک خودتان به فروش میرسانید.

برای خرید عمده گرانولا مدیاف حتما با واحد فروش در تماس باشید چون فروشگاه مدیاف و محصولات آن برای مصرف کنندگان عزیز است.

اما برای مصرف کنندگان عزیز نیز قیمت گرانولا کیلویی به صرفه تر خواهد بود. امروزه مصرف گرانولا در میان ورزشکاران و عزیزانی که به سلامتی خود اهمیت میدهند از جایگاه ویژه ای برخورداراست. گرانولا یک میان وعده عالی، پر انرژی و بسیار خوشمزه است که میتواند جایگزین تمام ریزه خواریهای ناسالم شود. مصرف گرانولا در وعده صبحانه نیز یک روز پر انرژی و پر نشاط را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فروش عمده گرانولافروش عمده گرانولا

فروش عمده گرانولا در مدیاف مانند سایر محصولات به صورت پلکانی صورت میگیرد. به این معنی که هر چقدر بسته های بزرگتری تهیه بفرمایید قیمت به ازای هر کیلوگرم برای شما کاهش خواهد یافت. این نکته دست شما را برای قیمت گذاری باز میذارد و میتوانید سیاست های متنوعی برای قیمت فروش خود تعیین کنید. به علاوه این امکان را برای شما فراهم خواهد ساخت تا تمرکزتان را بر فروش بیشتر قرار دهید. با مراجعه به فروشگاه سایت بسته بندی ها و قیمت هر بسته را ملاحظه بفرمایید اما برای خرید عمده حتما با واحد فروش شرکت در تماس باشید.

قیمت گرانولا

همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که قیمت گرانولا به عوامل متعددی بستگی دارد. چون گرانولا در همه جای دنیا بر پایه جو دوسر پرک است. اما در ایران برخی شرکتها آن را با جو پرک عرضه میکنند. اولین و مهم ترین بحث تاثیرگذار در قیمت گرانولا این است که این محصول از جو دوسر پرک تهیه شده باشد یا جو پرک قیمت جودوسر پرک بین 4 تا 6 برابر جو پرک است و این دو محصولات کاملاً، متفاوتی از نظر خواص و ارزش غذایی هستند. در درجه بعدی درصد مغزیجات و کیفیت آنهاست. کلیک کنید تا تصویر انواع گرانولا مدیاف و محتویات آنها را ملاحظه بفرمایید.

قیمت گرانولا جو دوسر

قیمت گرانولا جودوسر همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد باید تفاوت زیادی داشته باشد با گرانولایی که با جو پرک تهیه شده است. زیرا جو یا جو دوسر بیس و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده گرانولا هستند. علاوه بر تفاوت قیمتی و ارزش غذایی گرانولا با جو و یا جودوسر این دو محصول از نظر طعم و بافت نیز فرق دارند. گرانولای تهیه شئه با جودوسر بافتی و نرم و دلپذیر و طعمی فندقی مانند دارد این در حالی است که گرانولا با جو پرک بافتی خشک و طعم خامی دارد.

قیمت گرانولا رژیمی یا فیتنسقیمت گرانولا رژیمی یا فیتنس

قیمت گرانولا رژیمی یا فیتنس از آنجا اهمیت مییابد که امروزه گرانولا در میان کسانی که به تناسب اندام خود اهمیت میدهند بسیار محبوب است. گرانولا رژیمی یا فیتنس دارای ترکیباتی است که ارزش غذایی بالا و کالری پایین دارد. گرانولا فیت مدیاف بر پایه جو دوسر پرک این شرکت میباشد که محصول آلمان است. به علاوه در ترکیب آن از کینوا سفید خارجی مدیاف، دانه چیا ارگانیک مدیاف، بادام درختی، تخم کدو، تخم کتان، سیب خشک و عسل طبیعی با ساکاروز بسیار پایین استفاده شده است. به علاوه کلیه گرانولاهای مدیاف بدون روغن هستند و از ترکیب گرانولای فیت همان مقدار بسیار پایین نمک هم حذف شده است.

فروش گرانولا در تهران

شرکت مدیاف با اتخاذ سیاست ارسال رایگان سفارشات بالای سیصد هزار تومان فروش گرانولا در تهران و سراسر ایران را میسر ساخته است. به علاوه فروش گرانولا مدیاف در تهران به صورت حضوری توسط برخی فروشگاه های سطح شهر فراهم شده است. گرانولا در طعم ها و ترکیبات مختلف برای شما عزیزان آماده شده است تا تمامی سلایق پوشش یافته و به راحتی مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در زیر هم انواع و محتویات گرانولا کامل شرح داده شده است تا انتخابی آسان و آگاهانه داشته باشید.

گرانولا آماده

خرید گرانولا آماده زمانی که به اصالت محصول و کیفیت آن اطمینان داشته باشید به مراتب بهتر از تهیه آن در منزل است. به چند دلیل که به اختصار به شرح آن خواهیم پرداخت:

 • اول پروسه تولید گرانولا پروسه ای زمان بر است. مضاف بر این پس از تولید آن با کوهی از ظروف چسبناک شده با عسل مواجه خواهید شد. در نتیجه به لحاظ تئوری هزینه فرصت تهیه گرانولا از شرکتهای معتبر مقرون به صرفه تر خواهد بود.
 • دوم بحث قیمت تمام شده است. شرکتی که خود وارد کننده جو دوسر، دانه چیا و کینوا است و امکان تهیه مغزیجات، میوه خشک و دانه ها را در حجم عمده و بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت دارد، بیابراین هزینه تمام شده محصول گرانولا برای این شرکت به مراتب پایین تر از تولید در منزل خواهد بود.
 • و در آخر در ترکیب گرانولا هر چقدر از مغزیجات و میوه خشک های متنوع تری استفاده شود محصول نهایی خوشمزه تر خواهد بود. ترکیبات گرانولا شاید در همه منازل یافت نشود.

در نتیجه اگر گرانولا را با ترکیبات مناسب، قیمت معقول و از شرکتی معتبر تهیه کنید منطقی تر از تولید خانگی آن خواهد بود.

پیج گرانولا در اینستاگرام

با یک کلیک وارد اینستاگرام گرانولا و سایر محصولات مدیاف شوید. فیدبک و نظرات مشتریان ما را ملاحظه بفرمایید و از تجربه خریدی مطمئن لذت ببرید. معرفی محصولات در قالب صفحه اینستاگرام رسمی هر شرکت و زدن پیج گرانولا و هر محصول دیگر از این حیث مفید خواهد بود که محصول در قالب تصویر و ویدئو به مخاطب ارائه میشود. از سوی دیگر امکان تبادل نظر و ارتباط آنی در بستر پیج اینستاگرام بسیار راحت تر است.

گرانولا ورزشی، اسپرت یا پروتئینیگرانولا ورزشی، اسپرت یا پروتئینی

به جرات میتوان گفت گرانولا ورزشی، اسپرت یا پروتئینی که در مدیاف به گرانولای خفن معروف است، بمب انرژی است. این مدل گرانولا با توجه به ترکیبات آن تاثیر به سزایی در تقویت عضله سازی و روند رشد عضلات دارد. گرانولا ورزشی، اسپرت یا پروتئینی به صورت ویژه برای ورزشکاران عزیز در دوره بهینه سازی شده است. گرانولای خفن برای کودکان نیز بسیار مناسب خواهد بود و تقویتی، مفید و مغذی است.

خرید گرانولا شکلاتیخرید گرانولا شکلاتی

کشف شکلات همان طور که در جریان هستید تغذیه بشر را متحول ساخت. این ادعایی گزاف نیست زیرا در مدیاف با میزان استقبال و خرید گرانولا شکلاتی به عینه ثابت شده است. ترکیب شکلات و فندق همیشه بسیار محبوب و استثنایی خواهد بود. حالا تصور کنید که به این محصول توت فرنگی هم اضافه شود به واقع بی نظیر است.

خرید گرانولا صبحانه

مصرف گرانولا در وعده صبحانه بسیار رایج است. از این رو خرید گرانولا به طور معمول برای وعده صبحانه صورت میگیرد. در حالی که در میان عموم گرانولا فقط مخصوص وعده صبحانه است، خوب است بدانیم که گرانولا موارد استفاده فراوانی دارد. گرانولا یک اسنک یا میان وعده سالم و بسیار مغذی است. که همانند آجیل هم خورده میشود. تهیه انواع مافین، کاپ کیک و تاپینگ دسر هم از کاربردهای دیگر آن است.

ارزش غذایی گرانولا

با توجه به محتویات آن ارزش غذایی انواع گرانولا متفاوت است. اما به طور کلی میتوان گفت گرانولا به خاطر داشتن جو دوسر در ترکیب آن سرشار از فیبر و بتاگلوکان است. به دلیل داشتن عسل و شیره میوه ها تقویتی، ضد سرطان و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر این آجیل و دانه های موجود در گرانولا سرشار از مواد معدنی هستند و میوه خشک ها هر کدام حاوی ویتامینهای مختلف، آنتی اکسیدان و … اند.

گرانولا فله ایگرانولا فله ای

عرضه گرانولا فله ای باید با تمام محصولات متفاوت باشد. فروش گرانولا فله ای به این معنی نیست که گرانولا را در نایلون یا به صورت باز میشود خرید و فروش کرد. گرانولا محصولی است که نباید در مجاورت رطوبت و هوای آزاد قرار بگیرد زیرا تردی و طعم دلپذیر خود را از دست خواهد داد. ضمن این که اگر این محصول در پک غیر استاندارد و بدون مشخصات ارائه شود نمیشود به راحتی از مشخصات، ترکیبات و تازگی گرانولا اطمینان حاصل کرد.

خرید و فروش گرانولا در کرج

قرار داشتن کارخانه مدیاف میان کرج و تهران بستر مناسبی جهت ارسال و خرید و فروش گرانولا در کرج و تهران فراهم ساخته است. فروشندگان و صاحبان کسب و کار میتوانند برای خرید عمده گرانولا به صورت حضوری هم مراجعه بفرمایند یا سمپل رایگان دریافت نموده و پس از آن ثبت سفارش نمایند. این موارد در جهت سهولت خرید و فروش گرانولا در کرج و سایر شهرها صورت گرفته است و راه تجارت آن را هموار ساخته است.

گرانولا وگانگرانولا وگان

وگان ها و گیاهخواران عزیز همیشه مورد توجه ویژه مدیاف قرار داشته و دارند. گرانولا وگان هم با ترکیبی استثنایی و با ارزش غذایی بالا برای این عزیزان تدارک دیده شده است. گرانولا وگان مدیاف برپایه جو دوسر پرک، تست شده با شیره خرما و حاوی بادام هندی، پسته، کرنبری، دانه چیا، کینوا سفید خارجی، کنجد، تخم کتان و دارچین است. گرانولا وگان هم مانند سایر طعم های گرانولا مدیاف فاقد روغن است. در ترکیب گرانولا وگان سعی شده تا بالاترین میزان پروتئین کامل گیاهی، آنتی اکسیدان، امگا 3، انواع ویتامینها، مواد معدنی و … گنجانده شود تا با توجه پرهیزهایی که این عزیزان دارند مواد مغذی را از این طریق به بدنشان برسانند. من خود با وجود این که وگان نیستم از طرفداران پر و پا قرص گرانولا وگان مدیاف هستم زیرا طعم و بافتی بسیار خوشمزه و هیجان انگیز دارد. این به معنی این است که حتماً برای تهیه این محصول جذاب لازم نیست وگان باشید.

خرید اینترنتی یا آنلاین گرانولا

مانند هر محصول دیگری وقتی که صحبت از خرید اینترنتی یا آنلاین گرانولا میشود، همیشه این دغدغه و نگرانی وجود دارد که نکند تصویر محصول با آن چه که ارسال میشود متفاوت باشد. ما این دغدغه شما را حل کرده ایم اولین مطلب ارائه محصولات مدیاف در پکهای استاندارد با پروانه بهداشتی و سیب سلامت است که این اطمینان را به مصرف کنندگان و مشتریان داده است که محتویات محصول کاملاً منطبق با مشخصات درج شده روی بسته هاست. در هنگام خرید میتوانید تصویر هر محصول را ملاحظه بفرمایید. در صفحه اینستاگرام شرکت هم نقطه نظرات شما عزیزان پیرامون کیفیت محصولات درج شده است که میتوانید با خیالی آسوده تهیه بفرمایید. برای خرید اینترنتی یا آنلاین گرانولا به فروشگاه ما سر بزنید.

گرانولا از کجا بخریم

گرانولا از کجا بخریم؟ اولین سئوالی است که برای هر مخاطب در ابتدای اضافه کردن گرانولا به برنامه غذایی روزانه پیش خواهد آمد. ما اینجاییم تا برای شما لذت یک خرید آگاهانه را رقم بزنیم. هدف اصلی ما فرهنگ سازی محصولات سلامت محور است اگر سری به پیج ما زده باشید متوجه خواهید شد بیشتر از تاکید بر فروش محصول تاکید ما بر رفع نیازهای شما و در جهت ارتقای سطح تغذیه خانوار ایرانی است. از این رو با وجود درخواست های زیاد برای اعطای نمایندگی و همکاری با شرکتهای پخش … مدیاف هنوز بر هدف اولیه خود که رساندن محصول مستقیم به مصرف کننده نهایی بوده استوار است. ما بیشتر در پی ارتقای کیفیت محصولات و فرآوری آنها با توجه به نیاز سروران گرامی است. مدیاف معتقد است که مصرف کننده خود کیفیت بالا را تشخیص خواهد داد و یک مشتری راضی در اصل ده مشتری بالقوه است.

7 دیدگاه در “خرید عمده گرانولا | قیمت گرانولا کیلویی

 1. علی گفت:

  سلام ، من نحوه استفاده از گرانول ها رو ندیدم؟!!

  1. madiaf گفت:

   گرانولا رو میتونید داخل شیر، ماست به عنوان تاپینگ بستی و انواع دسر و علاوه بر اینها مثل آجیل و تنقلات استفاده بفرمایید.

 2. میلاد غایبی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا لیست قیمت گرانولا رو برام ایمیل کنید با تشکر
  بنده فروشگاه سوغت سرا و آسیاب و عطاری دارم

  1. madiaf گفت:

   سلام وقت خوش بله حتما

 3. میلاد غایبی گفت:

  سلام. لطفا دوباره برام ارسال کنید لیست قیمت گرانولا رو من ندارم قیمتاتون رو. با تشکر

  1. madiaf گفت:

   به اینستاگرام شرکت یا شماره همراه ها پیام بدید لیست خدمتتون ارسال بشه. ممنون
   09120468208

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو
فروشگاه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید