راهنمای خرید جو دوسر و جو دوسر پرک

در منزل بمانید و به راحتی خرید جو دوسر پرک صبحانه فوری را با ضمانت کیفیت انجام دهید. مصرف و خرید جو دوسر پرک صبحانه فوری همواره توسط متخصصین تغذیه به ورزشکاران، قهرمانان المپیک، بیماران دیابتی و کسانی که به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت میدهند توصیه میشود. استفاده از این سوپر فود با ارزش غذایی بالا سالیان سال است که در کشورهای اروپایی به عنوان وعده صبحانه بسیار رایج است. خوشبختانه مصرف آن در ایران نیز در سالهای اخیر روندی رو به افزایش داشته و به آرامی جایگاهی شایان ذکر در سبد غذایی خانوار به خصوص ورزشکاران یافته است.

خرید جو دوسرپرک صبحانه فوریخرید جو دوسر پرک صبحانه

بازار خرید جو دوسر پرک صبحانه در حال حاضر بسیار داغ است. این محصول امروزه طرفداران زیادی به ویژه در میان ورزشکاران دارد. لذا خرید و فروش جو دوسر پرک صبحانه به دلیل مصرف زیاد آن در وزنهای بالاتر از بسته های 200 و 300 گرمی بسیار مقرون به صرفه تر است. از این رو شرکت مدیاف بسته بندی های خود را با سیب سلامت و کیفیت بی نظیر در وزنهای بالای یک کیلوگرم عرضه مینماید تا همه اقشار جامعه بتوانند این محصول را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند و دیگر دغدغه اینکه خرید جو دوسر پرک صبحانه حداقل چندین بسته 200 گرمی در ماه هزینه بالایی خواهد داشت را ندارند. برای خرید انواع جو دوسر پرک پیشنهاد می کنیم سری به صفحه خرید جو دوسر پرک بزنید و انواع محصولات را مشاهده کنید.

قیمت جو دوسر در بازار

قیمت جو دوسر در بازار از عوامل متعددی متاثر است. انواع مختلف جو دوسر باعث شده تا این محصول دامنه قیمتی گسترده ای داشته باشد. در ادامه به تشریح نکات ظریف این بحث خواهیم پرداخت تا شما به راحتی بتوانید قیمت هر نوع جو دوسر در بازار را تخمین بزنید. در ابتدا لازم است بدانید که جو دوسر به صورت با پوست، پوست کنده و بلغور، انواع جو دوسر پرک و آرد جو دوسر در بازار ایران موجود است. جو دوسر با پوست خوراک دام و بیشتر اسب است حتماً به این نکته توجه داشته باشید زیرا غلاف (دقت کنید که غلاف با سبوس متفاوت است.) آن که در معرض آلودگیهای شیمیایی و گرد و غبار قرار گرفته از روی آن برداشته نشده است. به علاوه این که هضم آن برای انسان بسیار دشوار است و معده درد و مشکلات گوارشی ایجاد خواهد کرد. قیمت جو دوسر با پوست در بازار به میزان خلوص آن و نداشتن بذرهای مخلوط جو، گندم، حشرات مختلف، اندازه مغز و دانه بندی و سبز و نارس نبودن بستگی دارد. به طور معمول جو دوسر با پوست روسیه و همسایه های شمالی ایران از انواع ایرانی آن با کیفیت تر هستند چه به لحاظ خلوص و چه از نظر دانه بندی شرایط بهتری دارند جو دوسر با پوست قیمتی حدود یک سوم پوست کنده و بلغور و یک چهارم آرد و پرک دارد.

قیمت هر کیلو جو دوسر

قیمت هر کیلو جو دوسر پوست کنده و بلغور جو دوسر هم بیش از همه به میزان خلوص آن و نبودن پوسته در بار بستگی دارد. در حال حاضر قیمت هر کیلو جو دوسر پوست کنده با کیفیت مطلوب در بازار با توجه به حجم خرید آن از تناژ تا یک کیلوگرم در حدود بالای 25 هزار تومان تا 50 هزار تومان است. مهم ترین نکته در قیمت جو دوسر پرک مرغوبیت بذر آن و تکنولوژی فرآوری آن است در تیر 1400 که این مقاله منشر میشود، نه تکنولوژی فرآوری جو دوسر و تبدیل آن به پرک در کشور وجود دارد و جو دوسر با همان دستگاه گندم و جو پرک میشود که این امر باعث میشود تا جو دوسر پرک ایرانی زمانی که در معرض مایعات سرد قرار میگیرد کامل تلخ شود. نه بذر مادر و ژنوتیپ دار جو دوسر در کشور وجود دارد که این موضوع سبب میشود مغز جو دوسر کاشت ایران لاغر و نا مرغوب باشد ولی با قیمتی نزدیک به جو دوسر پرک اروپا به فروش میرسد که زیاد درست و اصولی نیست. اگر قصد خرید فرآورده های جو دوسر را دارید حتما از صفحه خرید جو دوسر دیدن کنید.

خرید جو دوسرپرک عمدهخرید جو دوسر پرک عمده

بازار خرید جو دوسر پرک عمده در حال حاضر بسیار داغ است. به دلیل افزایش ترند مصرف و علاقه رو به افزایش استفاده از این محصول در جامعه، بسیاری از فروشگاه های سلامت، ارگانیک، پیج ها و سایتهای عرضه محصولات سلامت محور و حتی باشگاه ها تمایل دارند تا روی خرید جو دوسر پرک به صورت عمده فعالیت داشته باشند. خرید جو دوسر پرک عمده برای مصرف خانوار هم بسیار مناسب و به صرفه است. یک خانواده ورزشکار به راحتی میتوانند با خرید پک های 25 کیلویی سیب سلامت و پروانه بهداشتی دار شرکت مدیاف از مزایای قیمتی آن برخوردار شوند.

جو دوسر پرک صبحانه

جو دوسر پرک صبحانه یا همان فوری محبوب ترین نوع جو دوسر در بین مصرف کنندگان است. اصلی ترین دلیل آن زمان آماده سازی سریع است. جو دوسر پرک صبحانه را به دلیل نوع تکنولوژی آماده سازی آن حتی اگر داخل مایعات سرد هم بریزید سریع نرم میشود، پف میکند و قابل استفاده است. جو دوسر پرک صبحانه به دلیل پروتئین و فیبر بالایی که دارد در روند عضله سازی و رشد عضلات بسیار موثر است.

قیمت جو دوسر پرک

همان طور که در بالا هم به آن اشاره شد. تکنولوژی فرآوری و مرغوبیت بذر بر قیمت جو دوسر پرک بسیار موثر است. با کیفیت ترین جو دوسر پرکی که در بازار ایران موجود است متعلق به کشورهای اروپایی (آلمان، فنلاند، اسپانیا و …) و استرالیاست در درجه بعدی برخی جو دوسر پرک های روسیه قرار میگیرند، (فقط آنهایی که با تکنولوژی و تجهیزاتی چون دستگاه های بولر سوییس و شول آلمان، فرآوری شده اند) و بعد از آن جودوسرپرک ایرانی که از لحاظ کیفیت، طعم و بافت با انواع اروپایی قابل قیاس نیست و در رتبه ای به مراتب پایین تر است و پس از آن جو دوسر پرک اوکراین که اصلاً گرید انسانی نیست. قیمت جو دوسر پرک با بالاترین کیفیت و طعم و بافت امروزه در پایان تیر 1400 برای یک کیلوگرم تا تناژ با توجه به هزینه های پکینگ و سیاست های فروش بازه قیمتی از 60 هزار تومن تا زیر 30 هزار تومان برای هر کیلوگرم دارد. طبیعی است که هر چه حجم خرید افزایش می یابد قیمت به ازای هر کیلوگرم کاهش پیدا میکند.

فروش عمده جو دوسر

فروش عمده جو دوسر سیاستی است که بسیاری از شرکتهای وارد کننده با آن مخالف هستند. دلیل آن هم به بحث انحصار طلبی و برند سازی برمیگردد. ولی گروه شرکتهای تولیدی بازرگانی مدیاف سعی دارد تا با فروش عمده جو دوسر آن را با کیفیت و قیمت بینظیر در اختیار همگان قرار دهد. با تنظیم قیمتها به صورت پلکانی و به این ترتیب که هر چه حجم خرید افزایش مییابد قیمت به ازای هر کیلوگرم کاهش پیدا میکند باعث شده تا خیلی از بنکداران در شهرهای مختلف به راحتی بتوانند محصولات را هم قیمت شرکت عرضه کنند.

فروش فله ای جو دوسرفروش فله ای جو دوسر

فروش فله ای جو دوسر این بستر را فراهم میسازد تا بسیاری از فعالان حوزه محصولات سلامت، کسب و کارهای خانگی، فروشگاه های اینترنتی و … بتوانند به آسانی در این حوزه فعالیت داشته باشند و روی فروش محصولات ما کار کنند. ولی اشتباه نکنید فروش فله ای جو دوسر به معنی فروش باز و بدون سیب سلامت، پروانه بهداشت، تاریخ تولید و انقضا نیست. جو دوسر پرک مدیاف در بسته های یک، چهار، هشت و بیست و پنج کیلویی عرضه میشود که همه این پکها با سیب سلامت و پروانه بهداشتی هستند و مشخصات محصول به طور کامل رو پک درج شده است. این سیستم فروش به کلی با فروش فله ای جو دوسر که پیش از این مرسوم بوده متفاوت است.

خرید جو دوسر خارجی

خرید جو دوسر خارجی مادامی که تکنولوژی مناسب فرآوری و بذر مرغوب جو دوسر در کشور وجود ندارد، بسیار منطقی تر است. در ادامه به دلایل الزام خرید جو دوسر خارجی خواهیم پرداخت. کشت جو دوسر نیازمند یک اقلیم سرد و کوهستانی و بذر ژنوتیپ دار است. پس از آن تکنولوژی فرآوری پرک کردن که نیازمند ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ای است برای اینکه جو دوسر پرک تلخ نشود. پروسه ای که با پرک کردن گندم و جو کاملاً متفاوت است که متاسفانه در ایران جو دوسر با بذر لاغر با همان دستگاه های گندم و جو پرک میشود و این باعث میشود تا جو دوسر پرک در مجاورت مایعات تلخ شود، طعم، بافت و ظاهر مطلوبی هم ندارد. جو دوسر پرک ایرانی با وجود کیفیت پایین مزیت قیمتی چندانی هم ندارد.

فروش جو دوسر پرک

فروش جو دوسر پرک در مراکز فروش، فروشگاه های سطح شهر، به صورت اینترنتی و … با برندهای گوناگون صورت میگیرد. برای فروش جو دوسر پرک نکته ای که اهمیت دارد ارائه بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت است. شرایط نگهداری هم برای فروش جو دوسر پرک بسیار مهم است. جو دوسر پرک حتی اگر تازه هم باشد به دلیل بافت دلپذیر و طعم مطلوبی که دارد اگر در جای گرم و مرطوب باشد به سرعت مورد حمله حشرات قرار میگیرد.

خرید جو دوسر کیلویی

خرید جو دوسر کیلویی از تهیه آن در بسته های 200، 300 و حتی 600 گرمی با توجه به میزان بالای مصرف آن، به صرفه تر خواهد بود. شرکت مدیاف با ارائه پک ها با حداقل وزن یک کیلوگرم به بالا امکان خرید جو دوسر به صورت کیلویی را فراهم ساخته است. به علاوه اینکه با خرید جو دوسر کیلویی از سایت شرکت همواره و برای همه پک ها از تخفیف برخوردار خواهید شد. این خبر خوشی است برای مصرف کنندگان همیشگی جو دوسر، پس همین حالا برید تو فروشگاه مدیاف سفارش خودتون رو ثبت کنید و برگردید ادامه مطلب رو بخونید. فراموش نکنید که سفارشات بالای 300 هزار تومان از ما مشمول حمل رایگان خواهند شد!!!

قیمت جودوسر برای بدنسازیقیمت جو دوسر برای بدنسازی

یک از دغدغه های همیشگی ورزشکاران قیمت جو دوسر برای بدنسازی با توجه به تاثیر آن بر رشد، بازسازی و جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات بوده است. جو دوسر سرشار از فیبر است و غنی از پروتئین علاوه بر اینکه کالری پایینی هم دارد. این موارد باعث شده تا جو دوسر محبوب قهرمانان ورزشی باشد و مربیان و متخصصین تغذیه بر مصرف آن برای ورزشکاران تاکید داشته باشند و جو دوسر پرک را در برنامه های غذایی روزانه که ارائه میدهند، بگنجانند. علاوه بر اینها قیمت جو دوسر از آنجا مهم میشود که بهترین، مقوی ترین و موثرترین مکمل طیبعی برای بدنسازی است. ورزشکاران میتوانند قبل و بعد تمرین و همچنین در وعده صبحانه جو دوسر پرک استفاده کنند.

قیمت جو دوسر پرک فله

کیفیت عالی و منصفانه ترین قیمت جو دوسر پرک فله را از مدیاف بخواهید. به صفحه اینستاگرام رسمی شرکت سر بزنید و نظرات مشتریان بزرگوار ما که از قهرمانان ورزشی کشور هستند را در ارتباط با کیفیت و قیمت جو دوسر پرک فله مدیاف ملاحظه بفرمایید. تنوع بسته بندی و عرضه جو دوسر پرک به صورت فله به این دلیل بوده است که هر مشتری با توجه به نیاز خود بتواند پک دلخواهش را انتخاب کند.

خرید جو دوسر در مشهد

خرید و فروش جو دوسر در مشهد هم توسط مراکز متعددی صورت میگیرد. شهر مشهد به دلیل جمعیت بالا و موقعیت استراتژیکی که دارد همواره از قطبهای فروش محصولات بوده است که جو دوسر نیز از این قاعده مستثنی نیست. شرکت مدیاف با ارسال رایگان سفارشات بالای 300 هزار تومان خرید جو دوسر در مشهد را سهل و آسان ساخته است. علاوه بر اینکه به زودی نمایندگان خود را در شهرهای مختلف خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

خرید جو دوسر در اصفهان

خرید جو دوسر در اصفهان هم به طرق مختلف انجام میشود. در هر کجای ایران که باشید محصولات ما به راحتی در دسترس شما قرار دارند. اگر در شهر خودتان تمایل به خرید حضوری محصولات مدیاف دارید، ما مشتریان خود را به شما معرفی خواهیم کرد تا محصولات را بتوانید از نزدیک بینید و خرید کنید. اگر قصد خرید عمده هم دارید پیشنهاد ما به شما این است که هم نظرات مشتریان  ما را بررسی بفرمایید و هم از ما نمونه محصول دریافت کنید تا خیالتان آسوده باشد.

خرید جو دوسر در تهرانخرید جو دوسر در تهران

خرید جو دوسر در تهران از هر هایپر مارکت و یا فروشگاه سلامتی امکان پذیر است. ولییییی مزیت مدیاف چیست؟ خرید مستقیم و بی واسطه، کیفیت بی نظیر، اطمینان در خرید، اعتبار ما که دستاورد سالها فعالیت ما است و حفظ کیفیت و قیمت ایده آل برای مشتریان عزیزمان که از نقاط قوت ما به شمار میرود. خرید جو دوسر در تهران برای سفارشات 25 کیلو و بالاتر درب کارخانه هم امکان پذیر است و برای خرید حضوری با هماهنگی قبلی در خدمتتان هستیم.

فروش جو دوسر در تهران

از آنجا که کارخانه و انبار شرکت رامش روژان ماندگار (مدیاف) در صفادشت بین تهران و کرج واقع شده است فروش جو دوسر در تهران و کرج و نحوه ارسال آن به این ترتیب میباشد که سفارشات بالای 10 کیلوگرم با پیک شرکت ارسال خواهند شد و نهایتاً یک روز کاری زمان خواهد برد و زیر این وزن از طریق تیپاکس درب منزل شما فرستاده میشود. از این طریق نیز رسیدن محصول به شما تنها دو تا سه روز کاری پس از ثبت سفارش طول میکشد.

جو دو سر را از کجا بخریم

به جای اینکه بپرسیم جو دوسر را از کجا بخریم؟ بهتر است پرسیده شود که جو دوسر با کیفیت را از کجا بخریم؟ سئوالی که با کمی بررسی پاسخ آن را خواهید یافت. تنها چند برند معتبر در کشور فعالیت دارند که جو دوسر با کیفیت محصول اروپا با مجوز مصرف و مدارک بهداشتی در بسته بندیهای مختلف عرضه میکنند که شرکت مدیاف هم در این دسته قرار میگیرد. فاکتور حائز اهمیت بعدی بحث قیمت است که سیاست فروش ما همواره بر حذف شرکت پخش و رسیدن محصولات با قیمت مناسب و حداکثر یک واسطه به مصرف کننده نهایی است. تنها با یک کلیک وزن بسته بندی و محصول مورد نظرتان را انتخاب و از ما خرید کنید.

4 دیدگاه در “راهنمای خرید جو دوسر و جو دوسر پرک

 1. زهرا گفت:

  دیگه چه شرکتایی جودوسر مرغوب دارن؟

  1. madiaf گفت:

   شرکت ما!!! شرکت مدیاف

   1. رضا گفت:

    شما که دوسر فوری ریز موجود ندارید

    1. madiaf گفت:

     چرا نداریم همه محصولات موجودن خرده فروشیمون بستست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو
فروشگاه
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید